Šimon Tavík František (Železnice 1877 - 1942 Praha)
Mi-Careme, signováno a datováno vpravo dole tužkou T. F. Šimon 09, vlevo dole značeno autorským razítkem, barevný lept/papír, 30,5 x 30,5 cm, sklo, rám (Šm)
23.09.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 20.000,-
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |